Najczęściej kupowane

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
 • Szybki podgląd
  86,00 zł W magazynie

  Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Kolor śnieżna biel ze srebrnym brokatem. Pięknie mieni się pod wpływem sztucznego oświetlenia. Delikatna i drobna struktura tynku, która pięknie komponuje się w każdym pomieszczeniu.  KAŻDE OPAKOWANIE TYNKU JAPOŃSKIEGO ZAWIERA W KOMPLECIE KLEJ.

  86,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  100,00 zł W magazynie

  Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Biel z połączeniem delikanych nitek w kolorze brązowym. Tynk matowy ale bogato zdobiony o drobnej strukturze. Delikatna i lekka struktura tynku. KAŻDE OPAKOWANIE TYNKU JAPOŃSKIEGO ZAWIERA W KOMPLECIE KLEJ.

  100,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  120,00 zł W magazynie

  Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Połączenie różnych odcieni beży z bielą ze złotymi dodatkami i delikatnie brązowymi pojedynczymi włóknami. Tynk mieni się pod wpływem sztuczego oświetlenia. Jeden z najbardziej popularnych kolorów. Wyrazista i grubsza struktura tynku, nadaje niepowtarzalny charakter...

  120,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  75,00 zł W magazynie

  Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Kolor  biały z brązowymi drobinkami. Delikatna i drobna struktura tynku. KAŻDE OPAKOWANIE TYNKU JAPOŃSKIEGO ZAWIERA W KOMPLECIE KLEJ.

  75,00 zł
  W magazynie
 • Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Kolor biały matowy. Idealnie pasuje do każdego rodzaju wnętrza. Delikatna i drobna struktura tynku. KAŻDE OPAKOWANIE TYNKU JAPOŃSKIEGO ZAWIERA W KOMPLECIE KLEJ.

  55,01 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  130,00 zł W magazynie

  Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Połączenie szarości z bielą z dodatkiem złotych i brązowych nitek. Jeden z najbardziej popularnych kolorów. Wyrazista i grubsza struktura tynku, nadaje niepowtarzalny charakter pomieszaczeniom.  KAŻDE OPAKOWANIE TYNKU JAPOŃSKIEGO ZAWIERA W KOMPLECIE KLEJ.

  130,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  130,00 zł W magazynie

  Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Połączenie różnych odcieni beży i kremów z bielą ze złotymi cekinami i czarnymi pojedynczymi włóknami. Tynk mieni się pod wpływem sztuczego oświetlenia. Jeden z najbardziej popularnych kolorów. Wyrazista i grubsza struktura tynku, nadaje niepowtarzalny charakter...

  130,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  130,00 zł W magazynie

  Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Połączenie delikatnego jasnego brązu z bielą z dodatkiem złotej nitki. Wyrazista i grubsza struktura tynku, nadaje niepowtarzalny charakter pomieszaczeniom. KAŻDE OPAKOWANIE TYNKU JAPOŃSKIEGO ZAWIERA W KOMPLECIE KLEJ.

  130,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  110,00 zł W magazynie

  Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Połączenie bieli brązu oraz delikatnego żółtego. Tynk matowy bardzo jasne kolory. Pięknie komponuje się w każdym pomieszczeniu. Delikatna i drobna struktura tynku. KAŻDE OPAKOWANIE TYNKU JAPOŃSKIEGO ZAWIERA W KOMPLECIE KLEJ.

  110,00 zł
  W magazynie
 • Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Kolor biały z czarnymi drobinkami. Delikatna i drobna struktura tynku. KAŻDE OPAKOWANIE TYNKU JAPOŃSKIEGO ZAWIERA W KOMPLECIE KLEJ.

  65,01 zł
  W magazynie
 • Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Tynk w tonacji fioletu z delikatną nutą błękitu z dodatkiem złotej nitki. Delikatnie mieni się pod wpływem sztuczego punktowego oświetlenia. Wyrazista i grubsza struktura tynku, nadaje niepowtarzalny charakter pomieszaczeniom.  KAŻDE OPAKOWANIE TYNKU JAPOŃSKIEGO ZAWIERA W...

  100,00 zł
  W magazynie
 • Tynk japoński to wysokiej jakości dekoracyjna masa tynkarska do zdobienia wnętrz. Kolor śnieżna biel ze złotym i srebrnym brokatem. Pięknie mieni się pod wpływem sztucznego oświetlenia. Delikatna i drobna struktura tynku, która pięknie komponuje się w każdym pomieszczeniu.  KAŻDE OPAKOWANIE TYNKU JAPOŃSKIEGO ZAWIERA W KOMPLECIE KLEJ.

  65,01 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów